Kontor - NHC Sverige

Timrå

+46 60 606 20 00

info@nhc-sweden.com Kabelvägen 14, 86136 Timrå

Umeå

+46 90 141 034

umea@nhc-sweden.com Kabelvägen 1G, 901 33 Umeå

Produktion

Operating Manager Timrå

Malin Westling

+46 60 606 20 36 malin.westling@nhc-sweden.com
Head of Production

Lars Thunström

+46 60 606 20 44 lars.thunstrom@nhc-sweden.com
Site Manager Umeå

Sam Englund

+46 90 14 10 34 sam.englund@nhc-sweden.com

Ritning / Beredning / Produktutveckling

Drawing / Planning / Product development

Christer Renman

christer.renman@nhc-sweden.com
Drawing / Planning

Pavel Stanco

pavel.stanco@nhc-sweden.com
Drawing / Planning

Andreas Bergman

andreas.bergman@nhc-sweden.com

Inköp / Logistik

Purchase and Storage Manager

Stefan Andersson

+46 60 606 20 06 stefan.andersson@nhc-sweden.com
Inköp och lageradministratör

Ulrika von Wachenfeldt

+46 60 606 20 07 ulrika@nhc-sweden.com

Marknad

Marketing Director

Niklas Sundström

+46 60 606 20 32 niklas.sundstrom@nhc-sweden.com

Ekonomi / Administration